OKNA Písek

David Malát

Okna
Dveře
Vrata

Služby

Montáže oken

Montujeme plastová, dřevěná (euro) a hliníková okna značek PKS OKNA, OTHERM a INTERNORM. Je jen na Vás, pro jaký typ a vzhled se rozhodnete. Pokud si nebudete s výběrem jisti, rádi Vám s tím pomůžeme. Před samotnou objednávkou k Vám přijdeme a okna zaměříme. Po té provedeme demontáž a odvoz starých oken, vše začistíme, a namontujeme nová okna včetně parapetů. Instalujeme interiérové parapety z plastu a CPL (lamino). Exteriérové parapety jsou vyráběny z hliníku a pozinku. V případě zájmu je možné domluvit také provedení drobných zednických prací.

Stínící technika a sítě

Dodáváme a montujeme stínící techniku od výrobce KASKO. Poskytujeme široký výběr provedení a barev. Nabízíme vertikální a horizontální žaluzie, rolety, markýzy a sítě proti hmyzu.

Dveře

Dodáváme vchodové i interiérové dveře všech možných provedení a barev. Nabízíme exteriérové dveře od výrobců PKS OKNA, OTHERM OKNA a INTERNORM v provedení ze dřeva, plastu či hliníku.

Dodáváme interiérové dveře od výrobců IB MONT a SAPELI. Nabízíme dveře mnoha barevných provedení, od jednoduchých, až po ty opravdu luxusní. Vybírat můžete z moderních, klasických, prosklených, bezpečnostních, s různými motivy i bez.

Montujeme kování mnoha provedení a tvarů od výrobců TWIN, MP kování, COBRA

Vrata

Dodáváme a montujeme garážová vrata s manuálním ovládáním i bez. Vybírat můžete z vrat sekčních, výklopných a rolovacích. Vždy je důležité posoudit nároky na prostor a estetiku. V případě, že si nebudete vědět rady s výběrem vhodných vrat pro Vaši garáž, kontaktujte nás a my Vám s tím rádi pomůžeme.

Dodáváme vrata od předních výrobců HÖRMANN a KASKO.

Servis a opravy

Zajišťujeme kompletní záruční i pozáruční servis všech oken, dveří a vrat.

Provádíme seřízení, opravy, výměny těsnění, výměny skel, výměny zámků a kování, montáže žaluzií a dalších doplňků. Odstraňujeme drobné škrábance a poškození okenních a dveřních rámů.

Mimo tyto služby poskytujeme odborné poradenství a provádíme předběžné cenové kalkulace.